Preskočiť na obsah
Maroš Szabó

Priemyselná výroba

Maroš Szabó

Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Obec
Luhyňa
Od roku
2014
IČO
47 759 500

Maroš Szabó

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
076 14 Luhyňa
Na trhu od
14. apríla 2014
IČO
47 759 500
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Podnikanie v číslach

12
rokov na trhu
2014
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Maroš Szabó

Maroš Szabó – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Luhyňa. Podniká od 14. apríla 2014.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad výroba jednoduchých výrobkov z kovu.

Základné údaje

Obchodné meno
Maroš Szabó
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
47 759 500
Dátum vzniku
14. apríla 2014
Miesto podnikania
076 14 Luhyňa
Živnostenský register
Okresný úrad Trebišov, vložka č. 870-16125
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 25.99)
Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Maroš Szabó zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Výroba jednoduchých výrobkov z kovu

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Maroš Szabó?

Miesto podnikania je v obci 076 14 Luhyňa.

Čím sa Maroš Szabó zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.“ (25.99). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: výroba jednoduchých výrobkov z kovu.

Aké je IČO – Maroš Szabó?

IČO je 47 759 500.

Odkedy podniká Maroš Szabó?

Podnikanie začalo 14. apríla 2014. Na trhu pôsobí 12 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Maroš Szabó podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese maros-szabo.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.